|

Hľadáme do tímu KKP Trénerov, Trénerky krasokorčuľovania a Asistenov, Asistentky trénerov

Hľadáme do tímu dvoch / troch kolegov alebo kolegyne, ktorí trénujú alebo v minulosti trénovali krasokorčuľovanie, prípadne pretekajú alebo v minulosti pretekali v krasokorčuľovaní a je im tento šport natoľko blízky, že by chceli byť súčasťou nášho klubu a odovzdávať svoje skúsenosti ďalším generáciám.

Zmluvný vzťah – Športový odborník / Dobrovoľnícka činnosť

Náplň práce je v závislosti od kvalifikácie:

Vedenie / Asistovanie tréningov v jednotlivých skupinkách detí, kompletnej príprave na výkonnostné testy, sútaže a iné podujatia. Všetko za podpory a v zmysle pokynov hlavnej trénerky a vedenia klubu KKP.

Tréningový proces pozostáva:
– Technika – gymnastika, posilňovanie, atletika, …
– Príprava na Ľade

Balet a Choreografia – príprava je zabezpečená pod vedením pedagóga Baletu a tanca

Typ pracovného pomeru a príjmu závisí od pozície, od kvalifikácie, počtu zverených detí a postupne výkonov … je to priestor na komunikáciu a je možné kombinovať túto činnosť aj pri inej práci alebo podnikaní. Navzájom sa tieto aktivity nevylučujú.

Ako podklady k žiadosti oceníme životopis a tiež popis skúsenosti a výsledky v športovej činnosti celkovo a aj v krasokorčuľovaní samostatne.

Ako fungujeme, si viete pozrieť na našej stránke kk-prievidza.sk

Žiadosti môžete posielať na:
krasokorculiarskyklub.pd@gmail.com
info@kk-prievidza.sk

Tešíme sa na Vás 🙂
Tím KKP

za komunikáciu a výberové konanie zodpovedá
Miroslava Javorková, predseda klubu KKP
+421 918 244 448